Okolie

Ak už budete u nás – na Gazdovskom dvore Lacková určite navštívte turistický areál Nestville Park, ktorého súčasťou je Expozícia liehovarníctva a tradičných ľudových remesiel. Priamo v areáli je Nestville Chocolate, ktoré vás chytí za srdce svojou vôňou čokolády a najkrajším detským ihriskom. Taktiež Nestville Horses – naše kráľovské plemeno frizských koní a Nestville ZOO. Nezabudnite ani na remeselný pivovar Nestville Beer, ktorý poteší vaše mlsné jazýčky.

Čo vidieť a zažiť

Expozícia Nestville Park

Expozícia Nestville Park je  nositeľom a oživovateľom histórie a tradícií. Návštevníkovi predstavuje nevšedný a zaujímavý historický prierez výrobou liehovín a remesiel súvisiacich so spracovaním a uskladnením liehu až po moderný dnešok.

Nestville Chocolate

Zavítajte do čokoládového kráľovstva Nestville Chocolate, ktoré spája výrobňu čokolády s príjemnou čokoládovňou. Ako jediná čokoládovňa v regióne ponúka vynikajúcu chuť kvalitnej čokolády a predstavuje históriu, samotné spracovanie a výrobu rôznych čokoládových špecialít.

Nestville Taberna

Zavítajte do novovybudovaného remeselného pivovaru Nestville Taberna, nachádzajúceho sa v areáli Nestville Parku, ktorý nadväzuje na dlhoročnú tradíciu varenia piva v obci Hniezdne.

Nestville Farm

Nestville Horses

Jazdecký areál Nestville Horses pozostáva z dvoch moderných stajní s kapacitou 10 a 14 boxov, kruhovky, pieskovej jazdeckej arény s tribúnou a priestranných výbehov. Stajne sú zamerané na chov frízskych koní, pri ktorom úzko spolupracujeme s Holandskom, kde aj máme chov registrovaný.

Nestville Zoo

Už čoskoro spúšťame.

Mapa areálu Nestville Park

 1. Expozícia Nestville Distillery
 2. Podniková predajňa
 3. Exposhop
 4. Degustačná miestnosť
 5. Sklady zrenia Nestville
 6. Whisky
 7. Obilné silá
 8. Kravín
 9. Nestville Horses
 10. Nestville Taberna
 11. Ľadová dráha
 12. Parkovisko
 13. Pódium a tribúna
 14. Rodeo aréna
 15. Nestville Market
 16. Nestville Apartments
 17. Detské ihrisko
 18. Nestville Chocolate

Čo ešte vidieť a zažiť

pešo, na e-bicykli alebo e-kolobežke